Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach

Logo szkoły

59-424 Piotrowice 139

Tel.: 76 870 88 06

Plik:EPUAP logo.jpg – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

 

 

Jak założyć sklep na Facebooku? Poradnik 2023 krok po kroku

Przedszkolny Dzień Postaci z Bajek

‍Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to czas pełen magii, kreatywności i niekończącej się zabawy. Święto, które ma na celu przypomnienie jak wiele cennych wartości niesie ze sobą czytanie bajek.
Bohaterowie w zabawny sposób uczą, bawią, pomagają nam poznać prawdę o otaczającym świecie. Pokazują co dobre oraz pomagają rozpoznać zło. Kształcą odpowiednie postawy moralne, rozwijają wyobraźnię, są doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.
W tym wyjątkowym dniu nasze przedszkolaki przebrały się za swoich ulubionych bajkowych bohaterów i w przepięknych strojach przybyły do Przedszkola. Nie zabrakło Księżniczek, Strażaków, bohaterów z Psiego Patrolu, Spider-Mana, Syrenek, Misiów, Smoków. Oprócz wesołych zabaw Dzieci wysłuchały najpiękniejszych bajek i wzięły udział w bajkowych aktywnościach. Miały również okazję zaprezentować swoje stroje na czerwonym dywanie Bajkowy dzień dał przedszkolakom wiele optymizmu i radości, a uśmiech na ich twarzach był najlepszym tego dowodem
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla swoich pociech☺️
 
Autor tekstu: Karolina Pęczak