Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piotrowicach

Logo szkoły

59-424 Piotrowice 139

Tel.: 76 870 88 06

Plik:EPUAP logo.jpg – Wikipedia, wolna encyklopedia

 

 

 

Jak założyć sklep na Facebooku? Poradnik 2023 krok po kroku

XXIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” Hasło tegorocznej edycji: ,,Ssaki Polski’ – wyniki etapu szkolnego’

W dniu 16 listopada 2023 roku odbył się etap szkolny XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Do rywalizacji przystąpiło 7 uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piotrowicach.

Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu składającego się z 15 pytań, za który można było maksymalnie uzyskać 18 punktów. W wyniku przeprowadzonego konkursu wyłoniono trzyosobową reprezentacje z Naszej  szkoły, która będzie  rywalizować ze szkołą sąsiednią  na etapie gminnym. Skład naszego zespołu:

  1. Stoigniew Kasprzyk
  2. Łukasz Pyzik
  3. Iga Drąg

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w etapie szkolnym ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski" i jednocześnie informujemy, że etap gminny odbędzie się 14 grudnia 2023 roku.

Na etapie gminnym reprezentacje poszczególnych szkół – z każdej trzy osoby, zwycięzcy etapu szkolnego, rozwiązują indywidualnie test składający się z 25 pytań. Każdy uczeń z danej reprezentacji pracuje na cały zespół, ponieważ ostateczny wynik drużyny to suma punktów uzyskanych przez każdego z uczniów.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy.

Autor tekstu: Grażyna Puciato